Ieškoti

Permanentinio makiažo mitai

Prieš procedūra reikia sutvarkyti antakius


Prieš procedūrą tikrai nereikia pašalinti visų plaukelių ( nustebsite, tačiau dažnai moterys taip galvoja ). Pemanentinio makiažo užduotis patobulinti esamą formą, o ne sukurti naujus ir dirbtinius antakius. Taip pat prieš procedūrą nereikėtų savarankiškai pešioti ir dažytis antakių, meistrė jums parinks tinkamiausią formą bei spalvą.

Pemanentinis makiažas visada krenta į akis, nes yra ryškus ir tamsus.


Klientė visada gali išsirinkti kokio efekto ji nori. Jei norisi natūralių antakių, tuomet aš maksimaliai pasistengsiu, kad pavyktų įgyvendinti šį norą. Taip pat galima sukurti ir ryškesnius antakius, dekoratyvesnį variantą. Jūsų pasirinkimas. Standartinis variantas yra 2-3 tonais tamsesnė spalva nei jūsų plaukų


Korekcijos yra komercija


Korekcija yra būtina, ns pigmentas ( dažomoji medžiaga ) Jūsų organizmui yra svetimkūnis. Organizmas pradeda kovoti ir bando išstumti pigmentą, galiausiai, sugijus lieka 20-80% ( individualu ) pigmento. Kvalifikuota specialistė visada naudoja aukštos kokybės pigmentus, jie blunka tolygiai. Jei nedarysite korekcijos, permanentinis makiažas laikui bėgant visiškai išblunka.
Peržiūrų: 143Komentarų: 0