top of page
biorevitalizaciya-lica-1.jpg

 HYDRO DELUXE 
BIOREVITALIZACIJA -
KOVAI SU ODOS SENĖJIMU 

NEAUVIA HYDRO DELUXE - BIOREVITALIZACIJOS JĖGA, KOVOJE SU ODOS SENĖJIMO PROBLEMOMIS

PASLAUGOS APRAŠYMAS

Žodis biorevitalizacija jau seniai žinomas estetinėje medicinoje, o produktų, skirtų šiai procedūrai atlikti gausoje, pasimestų ne vienas.

 

KUO UNIKALI HYDRO DELUXE SUDĖTIS?

 

DRĖKINIMAS.

Ypatingai gryna hialurono rūgštis (18 mg/ml), gauta iš Bacillus subtilis (ši, žmogaus organizmui nepatogeninė bakterija, gamina HR naudodama vandenį, taip pat sintezės metu galima gauti reikiamos molekulinės masės hialuroną, kuris pasižymi ilgu galiojimo laiku ir aukščiausio lygio švarumu). 

 

ODOS TANKIO IR STRUKTŪROS PAGERĖJIMAS.

0,01 % kalcio hidroksiapatito, natūralus ir saugus žmogaus organizmui, gamtoje randamas mineralas, kursi suleistas į odą stimuliuoja neokolagenzę. Hydro deluxe sudėtyje esantis kalcio koncentracija ir dydis parinkti taip, kad apsaugotų nuo galimo granuloma susidarymo.

 

REGENERACIJA, PAVIRŠINIŲ RAUKŠLIŲ KOREKCIJA.

Amino rūgštys – glicinas ir L- prolinas – ženkliai pagerina odos būklę. Bei yra svarbios kolageno sintezėje, kuris efektyviai padeda odai atgauti elastingumą ir lygina raukšles, 2.5 ml yra net 45 mg aukščiausios kokybės hialurono rūgšties (palyginimui EJAL40 turi 40 mg/2ml, PROFHILO 32 mg mažos molekulinės masės HA ir 32 mg didelės molekulinės masės HA; Aquashine 30 mg/2ml)

 

Svarbu paminėti ir tai, kad geriausi biorevitalizacijos ir mezoterapijos procedure rezultatai gaunami tada, kai atliekami kursais. Reikiamų procedūrų skaičių aptarsite su gydytoju, konsultacijos metu.

bottom of page