top of page

EJAL biorevitalizacija

Biorevitalizacija medicinos metodika, kai į dermą vidurinį odos sluoksnį mažais kiekiais suleidžiama biorevitalizuojančios hialurono rūgšties. 

PASLAUGOS APRAŠYMAS

EJAL hialurono rūgšties nauda mūsų veido odai

Nėra pasaulyje moters, kuri nežinotų arba bent jau nebūtų girdėjusi apie hialurono  rūgštį. Kas ji ir kuo yra ypatinga?

Hialurono rūgštis yra polisacharidas arba paprastai tariant didelė “cukraus” molekulė. Svarbiausia savybė, kuri ir panaudojama estetinėje medicinoje ir kosmetologijoje, yra gebėjimas absorbuoti vandenį. Tik pagalvokite, kad viena hialurono rūgšties molekulė, kaip kempinė, gali išlaikyti net 500-700 molekulių vandens. Deja, dar palyginti jauname amžiuje hialurono rūgšties kiekis pradeda ženkliai mažėti. Nors jaučiamės dar jaunos ir gražios, bet nuo 22 metų hialurono rūgšties gamyba organizme sulėtėja, tačiau iki 30 metų jos kiekis yra pakankamas ir vis dar patenkina visus organizmo poreikius. Sulaukus 40 metų, hialurono rūgšties degradacija labai suintensyvėja, o pasiekus 50 metų, hialurono rūgšties kiekis žmogaus kūne tampa du kartus mažesnis nei jaunystėje. 70 kg sveriančio žmogaus kūne, yra apie 15 g hialurono rūgšties ir jos trečdalis kasdien pasikeičia – degraduoja ir atsinaujina.

Turėtume būti dėkingi Karlui Mejeriui, kuris XX amžiuje atrado hialurono rūgšties molekulę, kas pradėjo tikrą perversmą estetinėje medicinoje. Aš esu tikrai hialurono rūgšties injekcijų šalininkė. Visų pirma, tai yra mūsų organizmo “fiziologinė” medžiaga, randama daugelyje audinių. Hialurono injekcijų į odą efektas greitas ir iš karto matomas, nes kiekvienu dūriu suleidžiamas tam tikras kiekis įvairaus molekulinio svorio dalelių (kuris privalo būti parenkamas atsižvelgiant į pacientės amžių), kurios sujungia daug vandens ir grąžina odai elastingumą, drėgmę bei sumažinti susiformavusias raukšles.

Kiekviena moteris privalo suprasti, kad “senti gražiai” yra ne vaikščioti su dirbtiniu, ištemptu veidu, o tiesiog būti geriausia savo amžiaus moters versija. 

Hialurono rūgšties molekulės yra kelių tipų, būtent tuo ir paremta daugelio biorevitalizantų sudėtis.

 

Kodėl hialurono rūgšties masė svarbi odos priežiūros rezultatams?

  • didelės molekulinės masės hialuronas (1000-1500 kDa) -  veikia trumpą laiką, sudarydamas “drėkinamąją” plėvelę ant odos paviršiaus, drėkinami tik epidermio sluoksniai.

  • vidutinės molekulinės masės hialuronas (250-1000 kDa) – prasiskverbia giliau į odą ir ją drėkina, bei užtikriną ilgalaikį poveikį. 

  • mažos ir labai mažos molekulinės masės hialuronas (10-250 kDa) – penetruoja giliai į odos sluoksnius (t.y. prasiskverbia pro išorinį odos sluoksnį – epidermį, ir patenka į dermą, kurioje vyksta kolageno ir elastano sintezė). Hialuronas yra svarbiausias maistinių medžiagų, reikalingų odos struktūrinių baltymų sintezei, “aprūpintojas”.

Pagrindiniai hialurono rūgšties preparatų injekcijų rezultatai:

  1. intensyvus drėkinimas

  2. grąžinamas odos elastingumas ir stangrumas

  3. sumažinamos raukšlelės, “anti-age” efektas

  4. atkuriama vientisa odos spalva, natūralus švytėjimas ir sveikos odos vaizdas

Visos veido injekcinės procedūros, atliekamos hialurono rūgšties preparatais, skiriasi tik jo koncentraciją ir papildomos medžiagos. Tinkamai parinktas hialurono rūgšties preparatas (su būtent Jums tinkamiausia koncentracija, papildomomis aminorūgštimis, vitaminais ir kt.) gali sukurti tikrą stebuklą. 

bottom of page