MEZO-01.png

Atstato skalpo efektyvią mikrocirkuliaciją ir revitalizuoja plauko folikulus. Tai efektyvi formulė, sukurta kovai prieš plaukų silpnėjimą, skatinti jų augimą ir sumažinti plaukų slinkimą.

Plaukams_edited.jpg

PASLAUGOS APRAŠYMAS

Plaukų mezoterapija 3 už 2 kainą

Stabdo plaukų slinkimą ir alopeciją tiek vyrams, tiek moterims. Skatina plaukų augimą, atgaivindamas plaukų folikulus ir skatindamas kraujotaką. Pagerina galvos odos problemas ir padidina plaukų storį bei plaukų kiekį. Stimuliuoja ir stiprina plaukų folikulus. Maitina ir drėkina plaukus bei galvos odą.

Sudėtyje: natūraliai organizme esančios ir su amžiumi mažėjančios hialurono rūgšties ir net 56 būklę gerinančių medžiagų komplekso, kurį sudaro: Vitaminai – stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas, Aminorūgštys – skatina elastino ir kolageno gamybą, Kofermentai – katalizuoja audinių biochemines reakcijas, Nukleorūgščių bazės – aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių, Mineralai – šalina odos trūkumus bei apsaugo nuo jųatsiradimo, Antioksidantai – mažina laisvųjų radikalų susidarymą. Mezoterapija atliekama unikaliu ir stipriu kokteiliu.intensyvaus poveikio preparatas nuo plaukų slinkimo, stiprina plonus, lūžinėjančius ir dažytus plaukus, atgaivina ir maitina plauko svogūnėlį, atkuria galvos odos gyvybingumą. Dermaheal HL aktyvieji komponentai: Dekapeptidai Acetyl-dekapeptidai Oligopeptidai Vario tripeptidai 13 vitaminų 24 amino rūgštys 5 mineralai 4 koenzimai 4 nukleorūgštys. 

 

Esant stipriam slinkimui rekomenduojama ne 3, o 6 kartai. 3 kartų kursas skirtas plaukų stiprinimui, augimo skatinimui, tankio didinimui.

KAINA 130 EUR

 

Atlieka gydytojos Nauja Oda klinikoje